Zlewozmywak okrągły/kwadratowy

Kształty zlewozmywaków są różne od klasycznych po bardziej wymyśle. Podstawowe kształty to okrągły i kwadratowy. Warto zastanowić się nad jedną z tych opcji. Jest to uzależnione od aranżacji kuchni i naszych oczekiwań. Dla jednych to właśnie zlewozmywak kwadratowy będzie najwygodniejszy, dla innych okrągły. Tak więc bardzo ważny jest kształt oraz wielkość zlewu. Uzależnione jest to również od tego, czy często gotujemy, jeżeli tak to najlepiej założyć zlew dwukomorowy, dodatkowo przyda się ociekacz, czy też komora do płukania warzyw i owoców. Oczywiście zlewy jednokomorowe sprawdzają się w małych kuchniach, gdzie rzadko się gotuje.

Oprócz kształtu, wielkości zlewozmywaka, ważne jest w jaki sposób montowane jest urządzenie. Najłatwiejsze do założenia są zlewozmywaki granitowe nakładane. Umieszcza się je na szafce pozbawionej blatu. Zlewy wbudowane to kolejna opcja. W blacie wycina się odpowiedni otwór i tam umiejscawia się zlewozmywak. Podbudowane zlewozmywaki montuje się od dołu, tworzą one z blatem jednolitą powierzchnię.

Formularz kontaktowy

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego zlewozmywaku dla siebie? Skorzystaj z formularza, napisz do nas, odpowiemy tak szybko jak to możliwe.